piątek, 22 czerwca 2012

~ Kon'nichiwa ~

                                                  
 Mogłoby się wydawać ,że jestem zwyczajną, pospolitą nastolatką, którą możecie   spostrzec na każdej ulicy, każdego dnia ; roześmianą i naiwną, bawiącą się ze swoimi kumplami i myślącą, że w jakiś sposób jest wyjątkowa.
Jednak ja jestem inna, inna na swój sposób, może się też wydawać ,że dziwna i skomplikowana ale to tylko kwestia czasu. Wśród swoich rówieśników zachowuję się normalnie, tak jak normalne i monotonne życie ode mnie wymaga, jednak odsuwam się od innych, ale trudne jest to zadanie, gdy nie ścierpię samotności. Pewnie teraz to co piszę, wydaje się Wam naiwne i żałosne; uważacie ,że jest to zachowanie podobne do człowieka o chwiejnym stanie psychicznym....
A właściwie, nie obchodzi mnie zdanie innych na mój temat, bo przecież każdy jest żałosny i w jakiś sposób tępy, więc dlaczego akurat Ty jesteś inny od reszty...?




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz